.

.

New
250W 24V Прекинувач за Напојување! CNC Рутер Единствен Излез Напојување 250W 24V Пенење Мелница Намали Ласерски Engraver Плазма

250W 24V Прекинувач за Напојување! CNC Рутер Единствен Излез Напојување 250W 24V Пенење Мелница Намали Ласерски Engraver Плазма

DEN 1151.52

Стока
Достапно.

некои области може да биде подоцна поради варијација на поштенски услуги во различни области,ако погоре 2kgs ние можеме да брод од страна на DHL/UPS/EMS кои треба потврди од страна на Сите нас предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање
Плаќање Ние прифаќаме банка TT, Кредитна картичка, Western union, Moneygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Пакет содржи : 1 x 250 W 24 V/10 A префрлување напојување
Answer : ___________________________ Note : Ние, исто така, имаат 250 W 12 V ,48 V ,ако треба,ве молиме контактирајте ме пред да го плати!
Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние брод на Светот, Delievry време( Воздухопловната Пакети САД,велика БРИТАНИЈА,Candana,Австралија,Нов Зеланд,Азија 7-10 работни дена
ЕУ(Германија,Франција,Шпанија,итн) 10-15 дена
Јужна Америка,други земји 10-20 дена
DHL 5-8 дена
EMS 4-10 дена Кога тежина помалку од 2kgs,ние обично брод од страна на Хонгконг Воздух Пост кој ќе трае круг 10-15 дена.
Наплата Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и да се обезбеди на фотографии,по потврдам дека ние ќе рефундирање на вашите пари,но reback испорака полнење платени од страна на купувачот.

Детали

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
201 - 300W
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
220v
Излезна Струја:
10A
Излезниот Напон:
24v
Број На Модел На:
250W 24V
Свеж

Избор на клиенти