.

.

New
(SCN-800-12) Multimachine го здружил 12vdc 800w напојување 800w 12v 66a префрлете го режимот за напојување

(SCN-800-12) Multimachine го здружил 12vdc 800w напојување 800w 12v 66a префрлете го режимот за напојување

DEN 5664.00

Стока
Достапно.


(SCN-800-12) Multimachine го здружил 12vdc 800w напојување 800w 12v 66a префрлете го режимот за напојување
Карактеристики :
1. AC влезен опсег избор со прекинувач
2. Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над напон / Текот температура
3. 100% полно оптоварување горат-во тест
4. Ниска цена, висока сигурност
5. 24 месеци гаранција
Со 10 години OEM искуство, ние може да обезбеди професионални решенија за клиентите.
Ги испратите вашите Истрага Детали Сега!!!

Детали

Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
SCN-800-12
Излезна Моќност:
>500W
is_customized:
Yes
Излезниот Напон:
12v
Фрекфенција:
47-63Hz
Влезен Напон:
220v
Бренд Име:
WEHO
Излезна Струја:
66A
Сертификат:
CE, ROHS
Случај Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
2 години гаранција
Услуга:
24 часа онлајн
Примерок олово време:
Во рок од 1 работен дена
Гаранција:
100% одговорни за квалитетот
IP Оценка:
IP20
Фабриката искуство:
10 години
Превозот начин:
Од страна на морето, воздухот ,express (DHL,Fedex,ТНТ,EMS)
Клучни зборови:
800w 12v 66a префрлете го режимот за напојување
Свеж

Избор на клиенти