.

.

New
Zusen S-500W Единствен излез Префрлување Напојување

Zusen S-500W Единствен излез Префрлување Напојување

DEN 2352.00

Стока
Достапно.


Производ слика
Ако имате голем број на јачината на звукот, јас може да ви даде добра цена.
Изложувачите фото
Фабриката слика
Нашите сертификати

Детали

Излезниот Напон:
5V, 12V, 24V, 36V, 48V, 18V, 15V
моќност:
500W
Бренд Име:
HSELE
Фрекфенција:
47-63Hz
Број На Модел На:
S-500
Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Излезна Моќност:
401 - 500W
Излезна Струја:
0-100A
сертификација:
CE,RoHS
Свеж

Избор на клиенти