.

.

New
Оригиналниот Значи И RT-85B 85W Тројно излез +5V/8A +12V/3.5 A-12V/0.5 A Meanwell Напојување

Оригиналниот Значи И RT-85B 85W Тројно излез +5V/8A +12V/3.5 A-12V/0.5 A Meanwell Напојување

DEN 1438.00
DEN 1691.52

Стока
Достапно.


Оригиналниот Значи И RT-85 B 85 W Тројно излез +5 V/8 A +12 V/3.5 A-12 V/0.5 A Meanwell Напојување
Примена
Нашата Компанија
Ние нудиме на големо на Напојување избор од индустријата напојување од водечките производителот-Meanwell бренд. Тоа е нашата мисија да се обезбеди сигурно решение за вашиот напојување барања.
Од 2002 година, Kulon е помагање на електронската индустрија е инженери, купувачи andtechnicians најде идеален AC/DC, DC/DC, DC/AC Напојување Решенија за своите апликации. Ако немате идеја на изборот на модел , ве молиме да бидат слободни да контакт. Нашиот тим е посветен да одговарање на вашите напојување прашања. Повратни информации

Детали

Бренд Име:
ЗНАЧИ ДОБРО
Број На Модел На:
RT-85B
Излезна Струја:
CH1
Излезниот Напон:
CH1
Излез Тип На:
Тројно
Излезна Моќност:
51 - 100W
Фрекфенција:
47 ~ 63Hz
Влезен Напон:
88 ~ 264VAC
сертификација:
CB УЛ CE EMC TUV
напојување ефикасност:
76%
Заштита:
Краток спој / Над напон / Преоптоварување
Примена:
индустрии/mechanica автоматизација итн.
Гаранција:
3 Години
димензија:
159*97*38mm (L*W*H)
НАПОН ADJ. ОПСЕГ:
CH1
Номинална моќност:
88W
Работна температура:
-25 ~ +70 ℃
Свеж

Избор на клиенти