.

.

New
Т-30C Тројно излез DC напојување 30W 5V 15V -15V,smps напојување за led драјвер,AC110V/220V Трансформатор да DC 5V 15V -15V

Т-30C Тројно излез DC напојување 30W 5V 15V -15V,smps напојување за led драјвер,AC110V/220V Трансформатор да DC 5V 15V -15V

DEN 327.00
DEN 389.28

Стока
Достапно.

100% целосна-оптоварување горат-во тест
9. Компактни димензии, мала тежина
8. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Висока ефикасност и ниска операција температура
5.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Мека-започнете со струја може да ја намали AC влез влијание ефикасно
6. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ниска цена и висока сигурност
2. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. По Услуга
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ако ви треба сопствени параметри, ве молиме контактирајте ме!
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Инсталирање со EMI филтер, минимум бран
Пакет Содржина :
1 x Тројно Излез Прекинувач за Напојување 30 W 5 V 15 V -15 V
Испорака
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни.

Детали

Излезна Моќност:
1 - 50W
Излез Тип На:
Тројно
Број На Модел На:
Т-30C
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
is_customized:
Yes
Cerificate:
CE, ROHS
Големина:
159*97*38
стандарди:
EN60950 UL1950
Заштита:
Краток Спој, во Текот вчитај
DC прилагодливи:
10%
ВНЕСУВАЊЕ НА AC НАПОН:
110V, 220V,230V 50/60HZ за целиот свет
Свеж

Избор на клиенти