.

.

New
30W12-24v 1.25 константна струја водоотпорен IP67 LED драјвер префрлување напојување за led лента светлина CE, ROHS 1 година гаранција

30W12-24v 1.25 константна струја водоотпорен IP67 LED драјвер префрлување напојување за led лента светлина CE, ROHS 1 година

DEN 393.60

Стока
Достапно.


Детали

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
1 - 50W
is_customized:
Yes
Бренд Име:
smun
Влезен Напон:
220v
Излезна Струја:
Постојан Струја
Излезниот Напон:
6-12VDC,12-24DC,24-36VDC
Фрекфенција:
47~63Hz
Број На Модел На:
SMA-30
Модел:
SMA-30-24
моќност:
30W
На текст:
170-264vac 47-63hz
Излез:
6-12vdc На
Големина:
222*28*20mm
Тежина:
0.25 кг
Водоотпорен:
IP67
Гаранција време:
1year
Certficate:
CE, ROHS
Предност:
ОЕМ ФАБРИКА
Свеж

Избор на клиенти