.

.

New
Нови Пристигнување Висок Квалитет на Напонски Трансформатор LED Дисплеј 201W DC единствен излез led напојување 24v dc

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Напонски Трансформатор LED Дисплеј 201W DC единствен излез led напојување 24v dc

DEN 1656.00

Стока
Достапно.

Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.Ние ви препорачуваме да подобро да не контактирате пред исплата, можеме да го прифатиме ЗАЧУВАМ,Кредитни картички,T/T,Western Union и така натаму. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.
-10-+50 целзиусови степени
Апликацијата Поле
Широко се користи во Индустриска автоматизација, LED дисплеј, комуникации итн. Кина Пост Воздух Mail пораките да се Испраќаат До Повеќето Земји, Што е Потребно за 22 Days Да Пристигнат. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се разбира,плаќање на aliexpress itslef е препорачливо. НАС, корисникот може да избере e-пакет превозот начин директно. Исто така, тоа е најбезбедно плаќање за вас. Гаранција и да се Врати 1. Ние не препорачуваме на клиентите, бидете сигурни дека item/предмети може да се вклопат на вашите потреби или ние можеме да ви помогне да се провери дали објектот/предмети може да биде погоден, пред да се изврши договор.
ЗЕЛЕНА НЕБОТО ТЕХНИКА. E-пакет е За НАС,Австралија, Велика Британија, Канада, Франција, Русија и Клиентите , Што е Потребно за 7-15 Days Да Пристигнат. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот Контакт Стилови на Нас(Добредојдовте на Голема Цел Купувањето,ние ќе ви даде нашата најдобра цена за вас.

Детали

Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
8.3 На
Излезниот Напон:
24VDC
Фрекфенција:
47-63Hz
Број На Модел На:
S-201-24
Излезна Моќност:
201W
Влезен Напон:
170-264VAC
Модел:
S-201-24
Школка Материјал:
Metel Случај/Алуминиум база
моќност:
201W
AC Влез:
170-264VAC
DC излез:
24VDC
DC Напон Прилагодливи Опсег:
±10%
Заштита Од Преоптоварување:
105%-145% hiccup на владата;авто обнова.
Работа Темп.:
-10-+50 целзиусови степени
Апликацијата поле :
Индустриска автоматизација, LED дисплеј, комуникации итн.
Безбедност За Усогласеност:
GB4943/UL60950/EN60950 или CCC/ FCC / CE
Свеж

Избор на клиенти