.

.

New
Zusen LPV-120W-24V 5A LED водоотпорен Прекинувач за Напојување 220VAC да 24VDC

Zusen LPV-120W-24V 5A LED водоотпорен Прекинувач за Напојување 220VAC да 24VDC

DEN 504.00

Стока
Достапно.


Производ слика
Ако имате голем број на јачината на звукот, јас може да ви даде добра цена.
Изложувачите фото
Фабриката слика
Нашите сертификати

Детали

Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
HSELE
Број На Модел На:
LPV-120-24
is_customized:
Yes
Фрекфенција:
47-63Hz
Излезна Струја:
5A
Излезна Моќност:
101 - 200W
Излезниот Напон:
24v
Влезен Напон:
220VAC
сертификација:
CE,RoHS
Свеж

Избор на клиенти