.

.

New
200W 12V 16.5 Прекинувач за Напојување IP20 Добар квалитет Префрлување Адаптер за Напојување LED Трансформатор безбедно 12v напојување

200W 12V 16.5 Прекинувач за Напојување IP20 Добар квалитет Префрлување Адаптер за Напојување LED Трансформатор безбедно 12v напојување

DEN 729.60

Стока
Достапно.


Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Повратни информации :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
200 W 12 V 16.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Детали

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
101 - 200W
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
220v
Излезна Струја:
16.5 На
Излезниот Напон:
DC 12V
Фрекфенција:
47-63Hz
Број На Модел На:
S-200-12
Големина:
199*110*50mm
Гаранција:
2 години гаранција
Сертификат:
CE, RoHS
Случај Материјал:
Алуминиум
Примерок олово време:
во рок од 3 работни дена
Влезен Напон:
110V/220V
IP Оценка:
IP20
Модел:
200w led префрлување напојување
LED Чип Модел:
led трансформатор.
Гаранција:
100% одговорни за квалитетот
Свеж

Избор на клиенти