.

.

New
[VK] 50 Компјутери A11 8.5*10.5 mm 3.1 mm Тактилни Притисни Копче за Префрлање Капа,Притисни switch копчето Капа за уни-насочен седум боја

[VK] 50 Компјутери A11 8.5*10.5 mm 3.1 mm Тактилни Притисни Копче за Префрлање Капа,Притисни switch копчето Капа за уни-насочен

DEN 137.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.

Дијаметар : 8.5 ММ * 10.5 MM висок Внатрешна дупка : 3.1 * 3.1 MM Пакување : 5 бои (случаен) ве Молиме имајте во предвид вештерка бои што треба,имаме 7 бои во акции.

Детали

Бренд Име:
VICKO
Свеж

Избор на клиенти