.

.

New
BORUIT 3x XML T6 Бели+2R5 Црвени LED 6000LM Велосипед Главата Светлина Headlamp Факел+CH Кампување Риболов, Велосипедизам Маратон

BORUIT 3x XML T6 Бели+2R5 Црвени LED 6000LM Велосипед Главата Светлина Headlamp Факел+CH Кампување Риболов, Велосипедизам Маратон

DEN 1076.00
DEN 1132.32

Стока
Достапно.

Превозот вклучува поштарина, ракување, и нашата гаранција.
Повратни информации
1,Што зависи од нашите клиенти проектот сатис фракција за да се успее. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ. Ние брод 6 дена во неделата, освен во недела и празници. Пакетите се испратени Ali Express Стандард Превозот, освен ако не изберете забрзана испорака во текот на исходот.
4,Точка sreturned по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
3,Contactus пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
3,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Таму прв план, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас
2, Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.5 V, 400m A
Пакет се вклучени
1x 6000 LM 3x XML T6 бели +2 X XPE R5 Црвени LED
Headlamp 1 XAC Полнач за headlamp
Забелешка : за Батеријата и полначот не includded!!!
Превозот Информации
Бесплатен Превозот
ОСНОВНИ ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :
1. Следење на број ќе бидат обезбедени за вас за следење онлајн.7 v(Батеријата не inluded)
Боја : Црна
Димензија : 83 x 37 x 58mm
Тежина : 219g
Ѕидот Полначот :
LED индикација за Моќ / Полнење / Целосно наполнета
Текст : Светот напон
Излез : 4.

Детали

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
20W
сертификација:
CE
Цел:
Кампување На Риболов, Велосипедизам Маратон
Број На Модел На:
RJ-1156 ЦРВЕНА
Бренд Име:
BORUIT
Водоотпорен:
Yes
Извор На Светлина:
LED
Модел на LED Монистра:
T6
Зрак Агол:
45°
Свеж

Избор на клиенти