.

.

New
5Pcs/Многу Осветлување Led Светло Ловечка Опрема 5W со CE, ROHS се Движат HeadLamp/Светло 5W T6 Рударството/Рудар/Јаглен/Цевка Работи

5Pcs/Многу Осветлување Led Светло Ловечка Опрема 5W со CE, ROHS се Движат HeadLamp/Светло 5W T6 Рударството/Рудар/Јаглен/Цевка

DEN 4800.00

Стока
Достапно.


Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.
Тоа е, исто така, погодна за индустриско и земјоделско производство и отворено мобилни осветлување.
Превозот
1).

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
УЛ,FCC,RoHS,CCC
Цел:
Рудници за јаглен, тунел проекти, Пешачење
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Зрак Агол:
60°
Извор На Светлина:
LED Светилки
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
YJM-6818
Модел на LED Монистра:
T6
Wattage:
5W
Тип На Објект:
headlamp
IP :
65
Експлозија-доказ :
Yes
Лумен :
6000LM
боја на каросеријата :
Црна
Осветлување период :
>12h
Осветлување боја :
Бела
Капацитетот На Батеријата :
3000MAH
тежина :
На 0,4 kg
Место на Потекло :
Fujian Кина
Свеж

Избор на клиенти