.

.

New
Она што е Најдобар Headlamp 5W 3000mAh 6+1LED Црна Безбедност Отворено Headlamp YJM-4625A

Она што е Најдобар Headlamp 5W 3000mAh 6+1LED Црна Безбедност Отворено Headlamp YJM-4625A

DEN 1080.00

Стока
Достапно.


Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Со своите долги часови на континуиран осветлување и одлична заштеда на енергија, тоа е особено погоден за јагленокопи, прислушување, гума, отворено авантура, риболов, лов, кампување, авто поправка и други сродни индустрии. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна
DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Она што е Најдобар Headlamp 5 W 3000m Ah 6+1 ПРЕДВОДЕНА Црна Безбедност Отворено Headlamp YJM-4625 A LED Headlamp
Бренд : YIJIAMING
Модел : YJM-4625
Напојување : литиум батерија, капацитетот е 3000m Ah;
Извор на светлина : висока моќност 5 W LED
Осветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;
Интелигентни Задолжен За Управување Со :
Полни и полни со електрични светилки свиок упатства, overcharge и над испуштањето интелигентна заштита,
продолжен батеријата и светилка е живот;
Осветлување време : Таа има два чекори, силна светлина и слаба светлина. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Можете да изберете метод со кој
е најзгодно за вас.
Пакет листата :
1 * LED светла, 1 * ѕид полнач, 1 * автомобил полнач, 1* рака и др
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по вашето
купување.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Цел:
Рудници за јаглен, тунел проекти, Пешачење
сертификација:
УЛ,FCC,RoHS,CCC
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Зрак Агол:
60°
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
langyu
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Wattage:
5W
Број На Модел На:
YJM-4625
Свеж

Избор на клиенти