.

.

New
Мулти-обоени ѕвезда петокрака да знак овошје десерт лажица вилушка торта за свадбата партија декоративни кујнски садови лажица

Мулти-обоени ѕвезда петокрака да знак овошје десерт лажица вилушка торта за свадбата партија декоративни кујнски садови лажица

DEN 631.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.


и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Мулти-обоени ѕвезда петокрака да потпише едно време овошје десерт лажица вилушка торта за роденден, свадба декоративни партија материјали
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Голема објекти се користат како декорација за партиите, пијалоци, вода и мраз, итн.
Соодветни видови : овошје послужавник, овошни сокови ,, сладолед, коктели и други украсни
пакет
600pcs Овошје Toothpick
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање,
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас.
поради прирачник за пребројување на гласовите, таму ќе биде 1-18 грешка, ве молиме да се разбере
Поради рака мерка, големината може да има 1-4 mm грешка
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.5 cm
Боја : Мулти-обоени
За животната средина : партија, ресторан, дома, хотел, бар, итн.
Одличен начин за да заличи било која од вашите мезе
Количина : Прибл 600pcs
Вкупна Должина : Околу 8.

Детали

Бренд Име:
Halojaju
Производство:
овошје вилушка
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PC
Број На Модел На:
miao-513
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CIQ
Flatware Тип:
Предници
Име на производ:
овошје toothpick
Обликот:
петокрака ѕвезда
Должина:
8.4 CM
За животната средина:
Партија, ресторан, дома, хотел, бар, итн
Карактеристики -02:
Заштита на животната средина, здравјето на
Употреба:
Декоративни овошје послужавник, овошни сокови, коктели, итн.
е - прилагодена:
Yes
боја:
multicolor
Број На Модел На:
Овошје десерт вилушка
Тип На Производ:
кујнски садови
Свеж

Избор на клиенти