.

.

New
Браник Усна Deflector Усните За Suzuki Г-дин Вагон / Karimun Estilo Предниот Спојлер Здолниште За Пријатели Автомобил Подесување / Тело за Полнење / Лента

Браник Усна Deflector Усните За Suzuki Г-дин Вагон / Karimun Estilo Предниот Спојлер Здолниште За Пријатели Автомобил Подесување

DEN 1724.00
DEN 1873.44

Стока
Достапно.

Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу. Налепници
За Suzuki Г-дин Вагон / Karimun Estilo Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
The Stig многу ми се допаѓа тоа .5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1 КГ
Одговара На :
За Suzuki Г-дин Вагон / Karimun Estilo
За Suzuki Г-дин Вагон / Karimun Estilo Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира . Совети : Запомнете да се исчисти браник пред да работи !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
2.
За Suzuki Г-дин Вагон / Karimun Estilo Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Опис
1. Ќе мора подобро да се потврди ако тоа одговара на вашите автомобили според Сликите пред цел.
Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2. Crashproof Ефект
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
3. Што за вас ? Сите Top Gear Пријатели ! Даде Усна до вашиот Г-дин Вагон / Karimun Estilo ! За Suzuki Г-дин Вагон / Karimun Estilo Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Посебни Информации :
Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека Стоката одговара на автомобили продажбата во Кина, но поголемиот дел од прибор погодни за други земји.

Детали

Тип На Објект:
пред здолниште
Модел Година:
До 2015
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил Производител:
Suzuki
Објектот Висина:
6.5inch
Објектот Должина:
250inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
6inch
Име На Модел:
BL-2015
Автомобил модел:
Г-дин Вагон / Karimun Estilo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
пред здолниште
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти