.

.

New
Браник Усна Deflector Усните За Saab 9-2X 2004 2005 Предниот Спојлер Здолниште За TG Пријатели да Автомобил Подесување View / Тело за Полнење / Лента

Браник Усна Deflector Усните За Saab 9-2X 2004 2005 Предниот Спојлер Здолниште За TG Пријатели да Автомобил Подесување View /

DEN 1724.00
DEN 1873.44

Стока
Достапно.

Crashproof Ефект
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
3. Совети : Запомнете да се исчисти браник пред да работи !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
2.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1 КГ
Одговара На :
За Saab 9-2 X 2004 2005
За Saab 9-2 X Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .
За Saab 9-2 X Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Опис
1. Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу. Ќе мора подобро да се потврди ако тоа одговара на вашите автомобили според Сликите пред цел.
Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2. Сликарството (Сребро) ! Исто така, можете да инсталирате до задните !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
4. Што за вас ? Сите Top Gear Пријатели ! Даде Усна до вашиот Saab 9-2 X ! За Saab 9-2 X Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Посебни Информации :
Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека Стоката одговара на автомобили продажбата во Кина, но поголемиот дел од прибор погодни за други земји.

Детали

Тип На Објект:
пред здолниште
Модел Година:
До 2015
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил Производител:
Saab
Објектот Висина:
6.5inch
Објектот Должина:
250inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
6inch
Име На Модел:
BL-2015
Автомобил модел:
Saab 9-2X
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
пред здолниште
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти