.

.

New
Браник Усна Deflector Усните За Rover 800 / Фунта 800 / Vitesse Предниот Спојлер Здолниште За TopGear Подесување / Тело За Полнење / Лента

Браник Усна Deflector Усните За Rover 800 / Фунта 800 / Vitesse Предниот Спојлер Здолниште За TopGear Подесување / Тело За Полнење

DEN 1724.00
DEN 1873.44

Стока
Достапно.


Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.
За Rover 800 Серија / Фунта 800 / Vitesse Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Опис
1. Сликарството (Сребро) ! Исто така, можете да инсталирате до задните !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
4. Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу. Crashproof Ефект
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
3. Совети : Запомнете да се исчисти браник пред да работи !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
2. Ќе мора подобро да се потврди ако тоа одговара на вашите автомобили според Сликите пред цел. Што за вас ? Сите Top Gear Пријатели ! Даде Усна до вашиот Rover 800 Серија / Фунта 800 / Vitesse ! За Rover 800 Серија / Фунта 800 / Vitesse Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Посебни Информации :
Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека Стоката одговара на автомобили продажбата во Кина, но поголемиот дел од прибор погодни за други земји.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1 КГ
Одговара На :
За Rover 800 Серија / Фунта 800 / Vitesse
За Rover 800 Серија / Фунта 800 / Vitesse Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .

Детали

Тип На Објект:
пред здолниште
Модел Година:
До 2015
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил Производител:
GMC
Објектот Висина:
6.5inch
Објектот Должина:
250inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
6inch
Име На Модел:
BL-2015
Автомобил модел:
800 Серија / Фунта 800 / Vitesse
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
пред здолниште
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти