.

.

New
Браник Усна Deflector Усните За Nissan Непријателските 2007~2015 Предниот Спојлер Здолниште За TopGear Пријатели да Автомобил Подесување / Тело Комплет Лента

Браник Усна Deflector Усните За Nissan Непријателските 2007~2015 Предниот Спојлер Здолниште За TopGear Пријатели да Автомобил

DEN 1724.00
DEN 1873.44

Стока
Достапно.

6 : По инсталацијата, целосно цемент по 24 часа, а потоа за перење или извршување на брзина.ЗАБЕЛЕШКА:Најниска цена, нова продавница промоции!!! Ве молиме да ни даде поддршка Проверете го мојот !Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листа! Погоден за сите модели користат. Драги ќе играат вашите креативни измена на тоа.

Детали

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
6.5inch
Објектот Должина:
250inch
Модел Година:
До 2015
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
EPOM
Автомобил модел:
Непријателските
Објектот Ширина:
6inch
Тип На Објект:
пред здолниште
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Меркур, Нисан
Свеж

Избор на клиенти