.

.

New
10pcs/Многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина За Свадба Прием Табела Централен Декорација Светлината LED Балон Фенер Светилки

10pcs/Многу Батерија Управувана Мини LED Партија Светлина За Свадба Прием Табела Централен Декорација Светлината LED Балон Фенер

DEN 206.40

Стока
Достапно.


Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolors Флеш, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
KS-BL-030
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Празник Име:
Valentie Ден
Музика:
Никој
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
3pcs LR41 батерии инсталиран ,минатата 8hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
водоотпорен мини партија светлина
Производ големина:
3CM Долго, 1.25 CM дијаметар
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација
Свеж

Избор на клиенти