.

.

New
20pcs/Многу CR2032 Батеријата Напојува Водоотпорен Мини RGB LED Светло Со Далечински Управувач за свадба декорација

20pcs/Многу CR2032 Батеријата Напојува Водоотпорен Мини RGB LED Светло Со Далечински Управувач за свадба декорација

DEN 1147.20

Стока
Достапно.

Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
20pcs/Многу CR2032 Батеријата Напојува Водоотпорен Мини RGB LED Светло Со Далечински Управувач за свадба декорација
CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други .
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.
Совети :
Кога батеријата се истроши, осветлувањето да остане заглавен во црвено,ако веќе не префрлување помеѓу бои и далечински не се контролира, во тоа време, само треба да ја замените батеријата, можете да го реши проблемот.
Производ Слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Далечински Контролирани . RGB е Боја се Менува, но можете да користите далечински контролер да се задржи бојата на стабилна. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB Боја се Менува, бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Карактеристики:
Далечински Контролирани, Водоотпорен и Подводни, ABS Пластика
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Должина:
1.25inch
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
KS-SB-003M
Тело Материјал:
Пластични
Празник Име:
Денот на благодарноста
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Повод:
Плоштад
Приклучете Го Опашка:
No
LED Бои За Опции:
Бела, Топло бела, RGB Боја се Менува
Производ големина:
3CM дијаметар, 2,2 СМ висок
Батеријата:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Пакување:
10pcs светла со еден далечински контролер
Апликации:
цветни аранжмани, вазна, осветлување, и на други места што сакате
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 24hours
водоотпорен или не:
Да, тоа е водоотпорен дизајн, Подводни led светло
Прилики:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Тип:
Партијата & Декоративни Светилки
Свеж

Избор на клиенти