.

.

New
12pcs/Многу CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Светло за Вазна Осветлување/ Табела Оркестарот/ Цвет Аранжман

12pcs/Многу CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Светло за Вазна Осветлување/ Табела Оркестарот/ Цвет Аранжман

DEN 715.20

Стока
Достапно.


Карактеристики :
3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours.
12pcs 3 LED Подводните Floralyte Дојде Со " 1pc далечински контролер , и инсталиран литиум батерија во тоа.
12pcs/Многу CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Светло за Вазна Осветлување/ Табела Оркестарот/ Цвет Аранжман
CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други .
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB Боја се Менува, бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Карактеристики:
Далечински Контролирани, Водоотпорен и Подводни, ABS Пластика
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
1.25inch
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
KS-SB-003M
Повод:
дневна соба
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
LED Бои За Опции:
Бела, Топло бела, RGB Боја се Менува
Производ големина:
3CM дијаметар, 2,2 СМ висок
Батеријата:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Пакување:
10pcs светла со еден далечински контролер
Апликации:
цветни аранжмани, вазна, осветлување, и на други места што сакате
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 24hours
водоотпорен или не:
Да, тоа е водоотпорен дизајн, Подводни led светло
Прилики:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Свеж

Избор на клиенти