.

.

New
100 11 Бои Партија Централен Декоративни Мини led Водоотпорен Отворен партија Светла

100 11 Бои Партија Централен Декоративни Мини led Водоотпорен Отворен партија Светла

DEN 4272.00

Стока
Достапно.

На подводни светлина, може да биде вклучено или исклучено со извртување на база на модул.
Овие батерии се заменливи! Овие обновливи, подводни LED светла, се водоотпорни и безжични и на тој начин совршен за осветлување до вазни, чинии, или каква било вода полнат контејнерите. Еве некои слики од нашите производи.100 11 Colors Партија Централен Декоративни Мини led Водоотпорен Отворен партија Светла Ние сме Фабрика Снабдувач . Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување. 11 бои за опции. Се користи за свадби , страните-centerpieces и цвет arrangments. Супер светло. Можете да нарачате ги во мешавина од бои. Нашите LED светла се забавуваат, безбеден и совршен кога ќе треба алтернатива за свеќи, со цел да се исполнат оган, кодови или за да се избегне опасностите на отворен пламен. Квалитет на производот, купи од нас со доверба!! Нашите Подводни LED Светла функција На on/Off Прекинувач и се подготвени да се користи надвор од кутијата 10 различни бои за вашиот избор, боја доаѓа во 10 парче парче пакет!! НОВ ДИЗАЈН и СУПЕР СВЕТОЛ FLORALYTE II ЧАЈ СВЕТЛИНА Тие ги користат 2 x CR2032 Батерии кои се вклучени и веќе инсталиран. Тие се за 1. Тие прават голема партија услуги, како и. Овие вода доказ LED светла се достапни во различни голема бои. Pls одбра бои од табелата подолу.00 Инчен висока, и затоа одговара на стандард Чај Светлина на Сопствениците. DHL бесплатен превозот, со евтини цени.25 Инчи во дијаметар од околу 1.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
Подводни led светло
Глава Број:
1-19 глава
Напон:
3V
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
KS-SB-002
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
боја:
ЦРВЕНО/бела/топло бела/црвена/зелена/блу/теал/розова/виолетова/портокал/RGB
Батеријата:
2 парчиња CR2032 Батерии вклучени,трае повеќе од 48hours
Големина:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
Апликации:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Како да се префрлите:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Тежина:
16G
Centification:
CE&ROHS
Производ Објект:
отворено партија светла
Свеж

Избор на клиенти