.

.

New
10M 100LEDs Мини Декоративни Затворен Божиќ Партија String Светла Ѕвездена Бакарна Жица Светла за Свадба Спалната соба Празник Паб Клуб

10M 100LEDs Мини Декоративни Затворен Божиќ Партија String Светла Ѕвездена Бакарна Жица Светла за Свадба Спалната соба Празник

DEN 270.00
DEN 300.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ве известиме кога се испраќаат преку e-mail да го твојот регистрирани e-mail адреса.) Генерално 5-8 дена во Европа, САД, АУ, Јапонија, Сингапур,итн.
Тоа обично се од Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот( 20-30 работни дена) за да ја добиете вашата пратка по тоа е предаден, Вистински транзит време варира, e-Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира.
Ние не одговорен за изгубени или оштетени предмети, Превозот и Ракувањето не е да се преговара
Ве молиме да се обезбеди комплетна испорака адреса вклучувајќи полно име и валидна Телефон Бр.
Поради Акции Статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв достапни
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложување или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Лесно да се инсталира и долг животен век Изработени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употреба Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќ Ниска потрошувачка, висока осветленост, заштеда на Енергија и еколошки. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса
Данок : Ние нема да бидеме одговорни за било какви давачки или било какви прашања направени со Царината, како што Увозни давачки, Данок на Додадена Вредност, Купување на Данок, Царина Такси итн, Купувачи не може да ги побара за да го откажете аукција или да побарате враќање на пари, или да се испрати во рамките на овој ситуации
.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
боја:
Розова,Зелена,Виолетова,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Повод:
Градина
Број На Модел На:
10M100L-Бакар
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Приклучете Го Опашка:
No
Глава Број:
51-100 глава
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
Посебно за сите видови на одмор
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Должина:
10inch
Тело Материјал:
Други
Тип На Батерија:
Други
Употреба:
празник
LED КОЛИЧИНА:
100pcs
Тежина:
40g
Жица Боја на каросеријата:
Бакар
Материјал:
Бакар
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Емитуваат Боја:
црвена/зелена/блу/бела/топло бела/розова/жолта/виолетова/rgb
Свеж

Избор на клиенти