.

.

New
10 Водоотпорен LED Мини Партија Светла За Фенери Балони Флорални Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени Вазни

10 Водоотпорен LED Мини Партија Светла За Фенери Балони Флорални Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени

DEN 206.40

Стока
Достапно.

2 СМ дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 3.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Број На Модел На:
KS-BL-030
сертификација:
CE,RoHS
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Празник Име:
Денот на благодарноста
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
3pcs LR41 батерии инсталиран ,минатата 8hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
водоотпорен мини партија светлина
Производ големина:
3CM Долго, 1.25 CM дијаметар
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација
Свеж

Избор на клиенти