.

.

New
10pcs Водоотпорен LED Мини Партија Светла Фенери Балони Флорални Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени Вазни

10pcs Водоотпорен LED Мини Партија Светла Фенери Балони Флорални Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Ајфеловата Стаклени

DEN 144.00

Стока
Достапно.


11 бои за опции.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал
Wattage:
2
Употреба:
празник
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Батерија Управувана Подводни Подводните Далечински Контролирани LED Светло
Приклучок Тип:
Никој
Должина:
1.25inch
боја:
Повеќе
Приклучете Го Опашка:
No
Гаранција:
1 година
сертификација:
RoHS,CE
Број На Модел На:
KS-BL-030
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
1-5m
Глава Број:
1-19 глава
Извор На Енергија:
DC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
6V
Е dimmable:
Yes
Музика:
Никој
Бренд Име:
KITOSUN
База Тип:
НЕМА ПОТРЕБА
Тип На Батерија:
3pcs AG13 батерии
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
3pcs LR41 батерии инсталиран ,минатата 8hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
водоотпорен мини партија светлина
Производ големина:
3CM Долго, 1.25 CM дијаметар
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација
Свеж

Избор на клиенти