.

.

New
Батерија LED Мебел Светлината Под Вода Осветлување RGBW Multicolors IP68 Водоотпорен Базен Светла W/Далечинскиот

Батерија LED Мебел Светлината Под Вода Осветлување RGBW Multicolors IP68 Водоотпорен Базен Светла W/Далечинскиот

DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. Далечински Контролер : Инфрацрвен далечински Контролер, Растојанието е 5meter далеку . Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Апликации :
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.5 ЕДЕН излез . LED Светло Извор : 22pcs Супер висока Светла SMD5050 RGB 3in1 LED , 20pcs Бела SMD3014 LED Сијалица . Единствена напредно решение за сите настан и свадба planners во потрага да се создаде табела осветлување влијанија. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. По целосно ја дополните.5 V AC адаптер + 5200 MAH 3.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!.
Карактеристики :
Производ Големина : 120 MM Дијаметар , 80 MM Високи Тежина : 220 Grams , Protable Извор на Енергија : 4.

Детали

Емитуваат Боја:
RGBW Боја се Менува
Употреба:
празник
Број На Модел На:
KS-UTL-120M
Извор На Енергија:
Батерија
Осветлување Растојание:
1-5m
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Должина:
12cm
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Напон:
6V
Карактеристики:
Далечински Контролирани Водоотпорен ДОВЕДЕ Под Маса Светло со Далечинско
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
LED светла боја:
16 Статични Бои , Вклучува Чиста Бела
Далечински Контролер:
Секој содржи Една Инфрацрвениот Далечински Контролер , Растојание 5Meters
Траење На Батеријата:
Полнење Повеќе од 500 пати, Користете 10hours по целосно наполнета
Производ големина:
120MM Дијаметар, висока 85MM
Пакет:
Една светлина + Еден Далечински + Еден Адаптер + Инсталиран на Батеријата
LED Сијалица КОЛИЧИНА:
22PCS SMD5050 3in1 RGB LED, 20pcs БЕЛА
Извор На Енергија:
4.5 V Адаптер за полнење + 5200MAH Батеријата
Адаптер:
85-260V AC влез , 4.5 V DC 1.5 ЕДЕН Излез
Име на производ:
под маса светло ,пластични furntiure LED Светло
Апликации:
Настани,Забава, Свадба , Одмор , Дом Под маса осветлување
Свеж

Избор на клиенти