.

.

New
45W DMX RGB led влакна моторот+1200pcs 0.75 мм diamter 4m долго PS оптички влакна

45W DMX RGB led влакна моторот+1200pcs 0.75 мм diamter 4m долго PS оптички влакна

DEN 5376.00

Стока
Достапно.


45 W DMX RGB led влакна моторот+1200pcs 0.75 мм diamter 4m долго PS оптички влакна
Примена : оптички влакна ѕвезда таванот, оптички влакна знак, оптички влакна завеса со кристално лого итн.
Крајот осветлена пластични оптички влакна е широко се користи за декоративни апликација како што оптички влакна ѕвезденото небо таванот, logotypes, осветлен цртежи и дизајни и други спектар на апликации.
Опции : најголемиот Дел spools и широк спектар на дијаметар пластични оптички влакна се достапни. тоа исто Така е достапен во сечење должина и сопствени направени се подигнат на мешани дијаметри на барање. Мицубиши бренд оптички влакна кабел е достапна
Влакна Core Материјал : ГЛАСАЧКО место Влакна Обложување Материјал : ГЛАСАЧКО место Надворешниот дијаметар(mm) : 0.75 мм должина 4m Нумерички Решетка : Број на Влакна : 1200 Минимум Наведнуваат Радиус : 25mm

Детали

Употреба:
празник
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,FCC,RoHS
боја:
Бела
База Тип:
E26
Е dimmable:
Yes
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
16-20м
Празник Име:
Божиќ
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
РА-45W-DMX-1200-0.75-4m
Бренд Име:
РИТА LED
Свеж

Избор на клиенти