.

.

New
4M 40 led диоди Батеријата Напојува Топката Глобуси Форма string Самовила светлина дома Хотел Божиќ Бар Партија Топката Свадба Настан декорација

4M 40 led диоди Батеријата Напојува Топката Глобуси Форма string Самовила светлина дома Хотел Божиќ Бар Партија Топката Свадба

DEN 437.00
DEN 460.32

Стока
Достапно.

За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци.Карактеристики : String Светлина со 40 LED светилки малку. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена . Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Совршена декорација за Вљубените 's Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации
1. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Превозот
1. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние брод на Alixpress адреса на САМО.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Должина:
400inch
Карактеристики:
Посебно за сите видови на одмор
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,FCC,RoHS,VDE
боја:
Јасно
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
ALDBABA04
Напон:
3v
Употреба:
празник
Напон:
4.5V
Свеж

Избор на клиенти