.

.

New
IREK топла Бивер Облека ноќта на Вештерките Костим за Возрасни Деца cosplay костим за карневалот партија врвен квалитет

IREK топла Бивер Облека ноќта на Вештерките Костим за Возрасни Деца cosplay костим за карневалот партија врвен квалитет

DEN 2640.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте во секое време Костим Центар
Многу Важно :
Почитувани купувачи, бидејќи некои костими во нашата продавница е најчесто за вашите cosplay или празник употреба, тоа не е пожелно за да се спореди со квалитетот на облека што ја носат секојдневно. Кога ќе добиваат објектот и да се најде дека квалитетот не е доволно добар, ве молиме не е лесно да се отвори некој спор. Не контактирате доколку постои било каков проблем и ние ќе се обиде најдобро да се реши од страна на враќање вие или испраќање ви уште еден за замена. Ви благодариме за вашиот вид предвид и посакуваме пријатно купување во нашата продавница!
Сите emalis ќе бидат вратени во рок од 24 часа!
Ве молиме имајте во предвид :
Кога ќе се направи ред, ве молиме оставете ги пораките според редоследот и нека знаат како детални информации за цел што е можно, на пример. стил, боја, големина, својата висина, половината ,биста итн. така што ние може да се направи уредна достава. Ви благодариме.
Руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме

Детали

Извор:
Cosplay
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
IREK КОСТИМ
Број На Модел На:
121
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Извор Тип:
празник
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Знаци:
Cosplay
Компоненти:
Капи, ракавици, booties
Тип на карактери:
Филмски ликови
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук, Полиестер
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Извор:
Cosplay
Свеж

Избор на клиенти