.

.

New
Црна Секси Латекс Врвот на Резервоарот Кошула Со Залепени Гради Патент Во Задниот Гума Undershirts Врвот Singlet YF-0026

Црна Секси Латекс Врвот на Резервоарот Кошула Со Залепени Гради Патент Во Задниот Гума Undershirts Врвот Singlet YF-0026

DEN 3276.48

Стока
Достапно.

Кожа, исто така може да ја оштети и ослабуваат вашиот латекс.
Блузи со копчиња, ве молиме копчето оние сите до кога ќе се откажам вашата облека!
Полски латекс облека или во прав лесно пред зачувување, за да се спречи облека држат до себе. (Радијатори, свеќи и сл.
Латекс нега
Ако сакате да уживате во вашиот латекс облека за долго време, а потоа на нејзините витални за да се грижи за тоа!
Во Принцип
1.4 mm
Големина на табелата
Боја шема
Носат латекс
1.
Потоа исплакнете го добро со свежа вода, така што нема шампон останува!
Потоа го стави на дрвена или пластична закачалка и нека се исуши, внатре и надвор!
Складирање латекс
Суво и Темно! Чувајте ги надвор од сончева светлина!
Нека вашиот латекс сува навистина добар откако ќе се исчистат, а потоа или да блесне со вода врз основа силиконското масло
или да му даде некои talcum на внатрешноста. Никотинот ќе дамка на латекс. Сончевата светлина ќе предизвика промена на бојата! Не го изложувајте латекс за подолг временски период во сончева светлина.

Детали

Извор:
Женски XS, Женски S, Женски M, Женски L, Женски XL, Женски XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
ФЕНСИ ЛАТЕКС ДИЗАЈН
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YF-0026
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Врвот
Извор Тип:
празник
Знаци:
латекс кејп гума јакна облека
Материјал:
латекс кошула гума врвот
Големина:
0.4 mm латекс лист
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти