.

.

New
(Брод од RU) Eworld M883 Паметен Робот Правосмукалка Со Четка Распоред Само Полнење Со LCD Складирање Голема Кутија за Дома Домаќинство

(Брод од RU) Eworld M883 Паметен Робот Правосмукалка Со Четка Распоред Само Полнење Со LCD Складирање Голема Кутија за Дома Домаќинство

DEN 8099.00
DEN 17232.00

Стока
Достапно.


правосмукалка робот,вакуум робот,робот почиста (Брод од RU) Eworld M883 Паметен Робот Правосмукалка Со Четка Распоред Само Полнење Со LCD Складирање Голема Кутија за Дома Домаќинство
Добра Вест ! ! !Имаме Москва магацин, руски купувачи ќе примени Правосмукалка многу побрзо . Сепак, се уште постои шанса дека царинската испостава полнење на царина/ Tax/ ДДВ врз основа на производ вредност тие проценка (освен Русија). ПРЕ сензори на тело се направи овој Робот Правосмукалка признае бариера и avoide се collided.
Answer : ___________________________ Note : Купувачот ќе треба да им помогне на курирска компанија да се направи царинење, ние ќе се прогласи производ вредност како или други вредност треба на фактурата за да се избегне царина/Tax/ДДВ. Ако имате било какви прашања во врска со оваа тема, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Брзината на модерниот живот е многу брзо .Страна четка и главната четка го користите истиот мотор , повеќе енергија .
Забелешка : Ако ви треба Прирачник за Русија , pls оставете ја вашата е-Мејл . Качување Способност за 15 степен max.Па роботски правосмукалка започна во право време . Во случај на телото допир бариера, Баферот Структура и TPU Браник во предниот дел на почисто ќе ги заштити почиста и мебел од тоа да биде оштетена
- 3 сета карпа сензори на дното се направи овој Робот Правосмукалка Капка-Избегнување (>=9 см) .33 Л капацитет, овој genie ќе го направат вашиот желбата на чисти подот да се обистини.

Детали

боја:
Сребрена, Црвена, Црна, Златна
сертификација:
CE,RoHS,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Кеса Или Bagless:
со торба
Чистење Пат:
Планирани Тип
Кабелот Должина (m):
Околу 4 метри
Моќност (W):
Тип На Производ:
Влажни/Сува Vacuums
Број На Модел На:
M883
Напон (V):
24v
Функција:
влажни и суви
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Мерењето На Резервација:
Yes
Инсталација:
Робот
Траење На Батеријата:
2 часа 2 часа и 30 минути
Посебен Вшмукување Млазницата:
Чиста Циклон Прашина Собирање Млазницата
LCD:
Yes
Бренд Име:
Eworld
Далечинска Контрола:
Yes
Прашина Чување Тип:
Прашина Кутија/Прашина Кофа
Големина(мм):
320*320*90
судир заштита:
Механички+електронски двојна заштита
Ефективната површина(Max):
120-150square метар
Прашина Капацитет На Резервоар:
0.65 L
senser:
13 поставува
Батеријата:
2200MAH
Време На Полнење:
3-4 часа
клучни зборови:
робот правосмукалка
Клучни зборови 2:
Вакуум Робот
Стоковните Тип:
Домаќинство Чистење
Свеж

Избор на клиенти