.

.

New
Правосмукалка торба Hepa филтер за прашина кеси почиста кеси Замена за LG V-743RH V-2800RH V-2800RB V-2800RY Правосмукалка Делови

Правосмукалка торба Hepa филтер за прашина кеси почиста кеси Замена за LG V-743RH V-2800RH V-2800RB V-2800RY Правосмукалка Делови

DEN 135.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Крпа и Пластика
Големина За : 97mm * 87mm * 92mm
Објектот пакетот вклучува :
Крпа Vaccum Почиста Торба за LG
Answer : ___________________________ Note : торба може да се мијат постојано се користат повеќе практични. Може да се земе 2 или повеќе од 2, се мијат за бекап.
Одговара модел :
LG V-743 RH.V-2800 RH.V-2800 RB.V-2800 RY.V-2810.V-2810 B .V-3810 R.V-CR543 SDV.V-943 HAR.V-943 SA.V-943 SG.V-943 SAB.V-CS443 RDN.V-CS443 RTN.V-3440 SAB.V-3800 RY и така натаму....
Ве молиме истакна :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Детали

Бренд Име:
YOMEKOLY
Број На Модел На:
за LG V-743RH V-2800RH V-2800RB V-2800RY
Вакуум Дел Тип:
Кеси
Тип:
Правосмукалка Делови
Тип:
правосмукалка кеси за LG
Comodity:
торба за правосмукалка lg
Функција:
Правосмукалка Кеси Прашина Торба
Свеж

Избор на клиенти