.

.

New
Креативни Двор Автомобил Виси Декорација Бела Чипка Цвет Dreamcatcher Правец На Chimes Индиски Стил Пердув Pendant Сон Catcher

Креативни Двор Автомобил Виси Декорација Бела Чипка Цвет Dreamcatcher Правец На Chimes Индиски Стил Пердув Pendant Сон Catcher

DEN 214.00
DEN 227.04

Стока
Достапно.

Креативни Двор Автомобил Виси Декорација Бела Чипка Цвет Dreamcatcher Правец На Chimes Индиски Стил Пердув Pendant Сон Catcher
Спецификација :
1. Име : Dreamcatcher
2. Материјал : Siderosphere, чипка, пердуви, линии, монистра.
3. Големина на :
1) Вкупна должина : околу 63 cm / 24.80 во
2) Пердув должина : 5-10 cm / 1.97-3.94 во
3) Siderosphere дијаметар : 20 см / во 7.87
Пакување листа :
1pcs * Dreamcatcher

Детали

Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Тема:
Љубов
Тежина:
55g
quanity:
1pcs
Функција:
Дома декорација
Материјал:
Обрачот, Пердув, Линија,Мушка
Свеж

Избор на клиенти