.

.

New
40CM мода накит школка Топла Dreamc atcher Правец на Chimes Индиски Стил multicolor Пердув Pendant Сон Catcher Подарок

40CM мода накит школка Топла Dreamc atcher Правец на Chimes Индиски Стил multicolor Пердув Pendant Сон Catcher Подарок

DEN 345.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Не
1)времето За испорака е не вклучувајќи го Времето на објект за производство.
2)Понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од логистичка компанија и локалните обичаи/давачки.3 За DHL,пратката ќе биде предаден во Хонг Конг прво, нормално тоа ќе потрае околу 2 дена,потоа Следење на број ќе се промени и ние ќе ви даде нов.ве молиме почекајте 2 повеќе денови aftrer ние исполнет во првиот следење на број.
4)Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш,ние ќе се реши проблем за вас,ви Благодариме за разбирањето.
Повратни информации
Ако имате било какви други прашања ве молиме ни e-mail пред да замине негативен фидбек.Оставајќи негативни повратните информации не се решаваат проблемите.Комуникација помеѓу продавачот и купувачот е повеќе важно и ефикасна отколку да остават негативен фидбек.

Детали

Големина:
40cm
Тема:
Маскота
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Материјал:
Пердув
Свеж

Избор на клиенти