.

.

New
Фенг Шуи Училишните Keychain Амајлија W0981

Фенг Шуи Училишните Keychain Амајлија W0981

DEN 954.72

Стока
Достапно.


Фенг Шуи Училишните Keychain Амајлија W0981 Approxi големина : 5x2.5cm/2x1inch Ширум Должина : 12cm/4.7 инчен Материјал : алуминиум Тежина : 25.3 g Опис на Производот
Оваа Училишните Keychain симболизираат бараат за одличен успех и добар живот на брилијантен научник.

Детали

Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Метал
Тема:
Маскота
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти