.

.

New
2017 Временски ограничени Дома Декорација Додатоци за Опремување Дрво Смола на Животните Глава Виси Pendant Бар Mural Елени Дневна Соба Ѕид

2017 Временски ограничени Дома Декорација Додатоци за Опремување Дрво Смола на Животните Глава Виси Pendant Бар Mural Елени Дневна

DEN 4068.00
DEN 7824.00

Стока
Достапно.

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Враќање/Поврат : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот се покаже
Големина како следниве шоу
Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Слободен Испорака : Бесплатна испорака цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух пошта која нормално ќе пристигне со 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Стил:
Европа
Тема:
Животните
Бренд Име:
Бран Ризик
Материјал:
Смола
Ѕидот акт улогата ofing тип:
животно декорација
Боја Класификација:
Бел слон
Стил:
Европски
материјал квалитет:
Смола
Висат Во:
offee дома бар/канцеларија ,хотел ,училиште
користат за:
ѕид уметност дома декорација
оркестарот:
Дома декорација
Свеж

Избор на клиенти