.

.

New
50 # Bauhinia Pendant Со Сребро Круг Тока Кристал Призми За Лустерот Свадба Оркестарот Партија Додатоци Светилка Виси Алатка

50 Bauhinia Pendant Со Сребро Круг Тока Кристал Призми За Лустерот Свадба Оркестарот Партија Додатоци Светилка Виси Алатка

DEN 734.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


Денот на вљубените Велигден Додатоци
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Денот на мајката Денот на Таткото Подарок
Април Будала е Ден Алатка Реквизити
1.Зачувам е многу безбеден и удобен.
Големина : 1. Квалитет на услуга на клиентите, брза испорака методи, тимска работа, и добра репутација се зборовите кои ја опишуваат нашата компанија.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга.

Детали

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Пастирски
Состојба:
Бренд Нови
SKU:
HD140642DE
Големина:
3.9*1.4 inch
N.W.:
31 g/еез
Пакетот Содржи:
10 компјутери/set
Големопродажната Услуга:
Контактирајте со нас
Материјал:
k9 кристално
Свеж

Избор на клиенти