.

.

New
Tooarts Tomfeel 3D Испечатени Накит Цветаат Цвет Домот Моделирање Pendant Накит Ѓердан Додатоци

Tooarts Tomfeel 3D Испечатени Накит Цветаат Цвет Домот Моделирање Pendant Накит Ѓердан Додатоци

DEN 768.00
DEN 1279.20

Стока
Достапно.


Опис :
Ова е практична pendant 3 D моделот од Tomfeel уметник. Инспирација доаѓаат од здивот цвет во цутење на сценографијата. Со примена на параметрска дизајн метод, pendant има елегантен модел и сложена структура, современ, модерен и полн со смисла за дизајн. Тоа изгледа домот и affinitive, се погодни да се носат како pendant, ѓердан или други додатоци.
Карактеристики :
3 D испечатени накит, убава и модата.
Минимализам стил, полн со современа смисла.
Tomfeel оригиналниот дизајн, иновативна технологија и уникатна.
Се погодни да се носат во различни внатрешна и надворешна прилики.
Совршена комбинација на атрактивни jewlery и напредна технологија.
Спецификации :
Материјал : смола Photosensitive
Боја : Бела
Производ големина : 6 * 5.7 * 1.9 cm / 2.4 * 2.2 * 0.7 во (L * W * H)
Пакет големина : 9 * 9 * 8cm / 3.5 * 3.5 * 3.1 во (L * W * H)
Производ тежина : 7.5 g / 0.3 оз
Пакет тежина : 107g / 3.8 оз
Пакет листата :
1 * 3 D Испечатени Накит

Детали

Бренд Име:
Tooarts
Материјал:
Смола
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Тема:
Цвет
Свеж

Избор на клиенти