.

.

New
DIY 1 Сет на 70 Антички Ретро Гроздобер Стариот Изглед Бронза Копчиња Фенси Срцето Лак Pendant Метал Занает рачно изработени модни Додатоци Колекција

DIY 1 Сет на 70 Антички Ретро Гроздобер Стариот Изглед Бронза Копчиња Фенси Срцето Лак Pendant Метал Занает рачно изработени

DEN 297.00
DEN 423.84

Стока
Достапно.


Гроздобер Бронза Копче Pendant Ѓердан DIY рачно изработени модни Додатоци Колекција
Спецификација
Боја : Бронзени
Материјал : Бакар
Должина : 1cm~8.5 cm
Ширина : 0.5 cm~3cm
Детали ве молиме да видите на сликите
Функција
Цел : ретро шик стил, примерок големини, различни форми,
Но секое од копчињата се многу убаво.
Може да се користи за да се направи ѓердани, белегзии, anklets,
Може да се користи како декоративни патентите, исто така, се користи како друга страна-направена DIY додатоци.
Срце облик, има круна форма, шупливи врежан форми,
Испишани со текст, броеви, број.
Различни видови на изглед, секој е се посебни.
Пакетот вклучува
70 PCS гроздобер клучеви

Детали

Стил:
Античкиот Имитација
Бренд Име:
KIWARM
Тема:
Маскота
Свеж

Избор на клиенти