.

.

New
Златна светлина, божицата guanyin статуата на Тибет и Непал thangka

Златна светлина, божицата guanyin статуата на Тибет и Непал thangka

DEN 662.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.Златна светлина, божицата guanyin статуата на Тибет и Непал thangka големина Големина на : Високи 90 Долго 60 ( CM ) Висока 35. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Детали

Тема:
Будизмот
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Текстилна & Ткаенина
Свеж

Избор на клиенти