.

.

New
beibehang Обичај големи фреско Розова Полињата Паѓа Swan 3D TV позадина не - плетени позадина de papel parede став quarto

beibehang Обичај големи фреско Розова Полињата Паѓа Swan 3D TV позадина не - плетени позадина de papel parede став quarto

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Не постер.8 m Висина = 1. Mural позадина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.
1 s quare метар = 1pcs. Не ѕидот налепници. Не позадина ролни. (ширина и висина) . Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . ѕидот mural. ве молиме да ни каже.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. 2 s quare метар =2 парчиња.Благодарам u така многу.

Детали

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
луо:
15873401
Свеж

Избор на клиенти