.

.

New
Сопствени 3D Фото Позадина Подводниот Свет Ѕидното Сликарство Позадини За Дневна Соба и Спалната соба на Децата Соба Mural Дома Декорација

Сопствени 3D Фото Позадина Подводниот Свет Ѕидното Сликарство Позадини За Дневна Соба и Спалната соба на Децата Соба Mural Дома

DEN 457.00
DEN 897.12

Стока
Достапно.


Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе основен материјал "Водоотпорен Платно" и следниве стандардната големина. Користете scraper да се направи позадина станот. И на средината на преклопување дел, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и излупете ги исклучи.5 m висина. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper. Ве молиме да користите владетел и нож за да се намали позадината во средината на преклопување дел. Четка на лепило на грбот на секој панел на позадината и марк цел на нив. Водоотпорен Свила Платно
3.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 3 : која е цената ?
Веб-сајтот цена е само за 1 метар квадратен. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : ми треба 1 сет на mural позадината, големината е 3m ширина и 2. Сите материјали е иста цена , може да се слободен избор тоа . Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот. Користете нож за да се намали од вишокот на дел околу штекер. : MU38
Стил : Цртан филм стил
Боја : Како на сликата
5 Материјал достапни : Водоотпорен Платно (Основен материјал) / 3 D Врежана / Кожа Шема / Слама текстура / Водоотпорен Свила Платно
Употреба : Livingroom/ постелнина соба/ Студија/ Свадба Куќа/ Детска соба/ КТВ/ Лента
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина). Ви благодариме!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
16 стандардна големина се достапни : available :
1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.

Детали

Димензии:
1 M2
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
jiadou
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
MU38
Тип:
Текстилни Позадини
Шема:
Yes
Материјал:
Растенијата
Стил:
Медитеранот
Свеж

Избор на клиенти