.

.

New
beibehang Сопствени 3D Класик Европската Таванот Дневна Соба и Голема Mural Позадини Дневна Соба Хотелско Лоби Таванот и Ѕидот хартија

beibehang Сопствени 3D Класик Европската Таванот Дневна Соба и Голема Mural Позадини Дневна Соба Хотелско Лоби Таванот и Ѕидот

DEN 739.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.

2 S quare метри = 2 парчиња.53 M W Ролни Позадина ПРАШАЊА и одговори : како да се залепи на позадината? Ставете тоа.

Детали

Димензии:
1 M2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
88929
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
лозата
Свеж

Избор на клиенти