.

.

New
3d соба позадина обичај mural не-плетени фото Градина пејзаж водопади сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3d

3d соба позадина обичај mural не-плетени фото Градина пејзаж водопади сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3d

DEN 810.00
DEN 1472.64

Стока
Достапно.


Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е ширина*висина,
ако ширината е 3m ,на висина 2м ,ви треба место цел е 6 квадратни метри
Ако треба да големината е 6.

Детали

Димензии:
custom size
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Песочник
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Други
Број На Модел На:
nv
Шема:
Цврста
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Стил:
Пастирски
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WDBH
Свеж

Избор на клиенти