.

.

New
Модерна слика за позадина,Hawksbill Морска Желка,пејсажот мурали за детска соба со софа во позадина позадина

Модерна слика за позадина,Hawksbill Морска Желка,пејсажот мурали за детска соба со софа во позадина позадина

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Модерна слика за позадина,Hawksbill Морска Желка,пејсажот мурали за детска соба со софа во позадина позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Детали

боја:
врежана позадина, свила ткаенина, памук платно
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Шема:
Yes
Број На Модел На:
118061182
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Површински Третман:
Hawksbill Морето Желка
Свеж

Избор на клиенти