.

.

New
Обичај фото 3d таванот мурали позадина оркестарот сликарство Зелено дрво шума небото слика 3d ѕид мурали позадина за дневна соба

Обичај фото 3d таванот мурали позадина оркестарот сликарство Зелено дрво шума небото слика 3d ѕид мурали позадина за дневна соба

DEN 760.00
DEN 1433.28

Стока
Достапно.


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 s quare метар = 1pcs. 2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs .. Должина * width = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (L) x 70cm (W) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (L) x 100cm (W) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (L) x 146cm (W) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (L) x 200cm (W) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (L) x 200cm (W) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (L) x 200cm (W) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (L) x 250cm (W) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (L) x 200cm (W) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (L) x 260cm (W) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (L) x 280cm (W) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (L) x 300cm (W) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (L) x 320cm (W) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . ( должина и ширина ) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цена

Детали

Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Exfoliator
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
WDBH
Стил:
Пастирски
Свеж

Избор на клиенти