.

.

New
Обичај Фото Ѕид Хартија 3D Ѕидното Сликарство Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Ѕид Природа, Пејзаж Балкон Seaview Mural Позадина

Обичај Фото Ѕид Хартија 3D Ѕидното Сликарство Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина Ѕид Природа, Пејзаж Балкон Seaview Mural

DEN 457.00
DEN 897.12

Стока
Достапно.


Детали

Димензии:
1 квадратен метар
Материјал:
Растенијата
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
MU1159
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
jiadou
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Врежана
Свеж

Избор на клиенти