.

.

New
Сопствени природни предели позадина,Guilin Пејзаж,3D фотографија mural за дневна соба ресторан софа во позадина ПВЦ позадина

Сопствени природни предели позадина,Guilin Пејзаж,3D фотографија mural за дневна соба ресторан софа во позадина ПВЦ позадина

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Сопствени природни предели позадина,Guilin Пејзаж,3 D фотографија mural за дневна соба ресторан софа во позадина ПВЦ позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Детали

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
112527560
Шема:
Зајдисонце во село пејзаж во guilin,кина
Користи:
На бојадисана, кафуле, ресторан, троседот, хотел, спална соба
Свеж

Избор на клиенти