.

.

New
3d Позадина Балкон Базен Позадина Фото Murall за Дневна Соба бојадисана Ѕид Оркестарот Апстракт Позадина

3d Позадина Балкон Базен Позадина Фото Murall за Дневна Соба бојадисана Ѕид Оркестарот Апстракт Позадина

DEN 499.00
DEN 959.04

Стока
Достапно.

98 /парче US $ 19.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 3 : ми треба 1 сет на mural позадината, големината е 1.99 /метар квадратен US $ 19.32 /метар квадратен US $ 18. Ние мора да произведуваат според големина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 4 : која е цената ?
Веб-сајтот цена е само за 1 метар квадратен. Ве молиме изберете количество 3 во ред.99 /метар квадратен US $ 19.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности. Па ве молиме да ни кажете на вашите детали ѕид големина (ширина & висина).
ФА П 2 : Што е материјал од mural позадина ?
Постојат 2 материјал на располагање за да го изберете водоотпорен платно и хартија.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема.98 /метар квадратен US $ 19.Ние не сме одговорни за било царина.99 /метар квадратен US $ 18.32 /метар квадратен US $ 19.
Вие треба да ги купите лепак во хардвер вашата локална продавница пред pasting.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?
Ова е прилагодено mural позадина.86m2, Па треба цел 3 метри квадратни.
5165368188354197 Голем Попуст ,Топло-Продажба US $ 19.99 /метар квадратен
Видете подолу за тоа како да нарачате :
Количина 1pcs=1 квадратен метар = 140cm(W) x 70cm(H) (5'2" x 1'97") ft
Количина 2 парчиња=2 квадратен метар = 200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft
Количина 3pcs=3 квадратен метар = 220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft
Количина 4pcs=4 квадратен метар = 250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft
Количина 5pcs=5 квадратен метар = 280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft
Количина 6pcs=6 квадратен метар = 300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft
Количина 7pcs=7 квадратен метар = 330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft
Количина 8pcs=8 квадратен метар = 360cm(W) x 230cm(H) (11'10" x 7'6") ft
Количина 9pcs=9 квадратен метар = 380cm(W) x 240cm(H) (12'5" x 7'10") ft
Количина 10pcs=10 квадратен метар = 400cm(W) x 250cm(H) (13'1" x 8'2") ft F requently поставувани прашања.

Детали

Димензии:
обичај ѕид големина
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
de papel parede флорални
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода
Место на Производство:
Кина
боја:
како фото
Свеж

Избор на клиенти