.

.

New
3d соба позадина обичај фото Улични графити вежба салата слика декорација сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

3d соба позадина обичај фото Улични графити вежба салата слика декорација сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

DEN 810.00
DEN 1472.64

Стока
Достапно.

ве молиме да ни каже. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(W)×70. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. 3 квадратен метар =3pcs . Не големина информации.

Детали

боја:
не ткаени, свила позадина
Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Песочник
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Други
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
WDBH
Стил:
Пастирски
Свеж

Избор на клиенти